€ 1500 netto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pomoc kuchenna Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 16:34

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Berlina dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1500 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wspierał codzienne obowiązki na kuchni;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń kuchennych, dbanie o czystość, praca na zmywaku oraz przygotowywanie składników itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienne, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • płatny urlop;
  • niemiecką umowę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • szkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. nu/a01/sty21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 897600838a489080