€ 2300 brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kanapek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 19:51

Legalne zatrudnienie w Bremen dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji kanapek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kanapek, wrapów oraz panini;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników, porcjowanie ich, a także smarowanie kanapek, układanie składników oraz ręczne składanie wrapów, pakowanie, obsługiwanie urządzeń itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie o zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • strój roboczy;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu;
  • system poleceń pracowniczych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-bremen-2022/

ID ogłoszenia: 46061f2cb44bf2cd