€ 2100-2600 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech 2018 bez znajomości języka na produkcji detergentów, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 22:53

Propozycja pracy w Niemczech 2018 bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Bremen na produkcji artykułów chemii gospodarczej – detergentów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2100 do 2600 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej artykuły chemii gospodarczej – płyny do prania, tabletki do zmywania itp.
  • do obowiązków pracownika będzie należało dostarczanie surowców, obsługa maszyn oraz pakowanie towarów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dokładność i staranność
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • szybkie uczenie się
  • możliwość pracy na zmiany
  • samodyscyplina
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia
  • opiekę koordynatora
  • dopłaty do posiłków
  • zamieszkanie w 2-osobowym pokoju za 250 euro miesięcznie lub 150 euro za samodzielne lokum

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 1605b28b8c2ca9c2