€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy w restauracji pomoc kuchenna na zmywaku Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 23 marca 2015 01:06

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech na zmywaku. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Rostock na stanowisku pomoc kuchenna z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Rostock

Termin: od 1 kwietnia 2015 do czerwca 2015

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie obsługiwał zmywarki, wstawiał je i kontrolował proces mycia.
  • Obowiązkiem będzie przecieranie stolików.
  • Na koniec pracy obowiązkiem będzie uprzątnięcie stanowiska pracy poprzez zmycie podłogi, posortowanie naczyń i sztućców.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • możliwość wyjazdu już od 1 kwietnia 2015
  • systematyczność
  • sumienność

  • na miejscu zapewnione jest płatne miejsce zamieszkania, koszty pokrywa pracownik – ok. 250-330 euro miesięcznie
  • praca tymczasowa w terminie kwiecień – czerwiec 2015
  • oferta dla 2 osób

Aplikacja
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@jeople.de z dopiskiem – praca na zmywaku

Prosimy załączyć CV oraz aktualną fotografię.

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-zmywaku-id275693.html

ID ogłoszenia: 886550f5de5b2ac8