€ 1200 euro/m-c netto

Od zaraz praca Niemcy w restauracji z Görlitz pomoc kuchenna 2017 bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Görlitz
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 21:43

Dostępne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie 2017 w restauracji z Görlitz możliwe dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Görlitz, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do marca 2018

Stawka godzinowa: 1200 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca w kuchni restauracyjnej w miejscowości znajdującej się blisko granicy z Polską
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie potraw, obsługa zmywaka oraz pomoc przy wydawce

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu
  • chęć do pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w kuchni
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • miejsce do zamieszkania oraz wyżywienie bezpłatne
  • możliwość wypłacenia zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych i dokumentów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pomoc kuchenna, Görlitz” należy przesłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-gorlitz-blisko-granicy/

ID ogłoszenia: 910597f7ac1da551