€ 9,50 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy w restauracji bez języka jako pomoc kuchenna Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 22:19

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej dla osób bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy od zaraz w restauracji z Bonn na zmywaku i przy wsparciu na kuchni.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika w restauracji hotelowej będzie utrzymywanie porządku na kuchni oraz zmywanie naczyń
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało także przygotowywanie składników, włączanie urządzeń oraz obsługa krajalnicy
  • inne bieżące zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialność i sumienność
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • dobra kondycja
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • szkolenia wrażające w obowiązki
  • darmowe wyżywienie na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach z łazienką

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim ze zdjęciem na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem: „pomoc-kuchenna11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-restauracja-bonn/

ID ogłoszenia: 7415a1c5c1177730