€ 12 euro brutto za godzinę

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu biur podstawowa znajomość języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 22:19

Szukamy pracowników do sprzątania w biurach na terenie Hamburga. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg.

Wynagrodzenie: 12 euro brutto za godzinę.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe sprzątanie w biurach;
  • odkurzanie wykładzin;
  • mycie okien;
  • ścieranie kurzy z powierzchni;
  • mycie podłóg;
  • sprzątanie kuchni, łazienek i pomieszczeń socjalnych;
  • opróżnianie koszy na odpady itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • duża uczciwość;
  • praca odbywa się w środowisku monitorowanym;
  • ochrona może sprawdzać rzeczy osobiste;
  • dokładność i sumienność;
  • poczucie estetyki;
  • sprawność fizyczna i pracowitość.

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające;
  • dobre zarobki;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • bardzo dobre zarobki.

Aplikacje:
Zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

W tytule prosimy wpisać: „Sprzątanie biur, Hamburg”. Udzielamy odpowiedzi wyłącznie na te zgłoszenia, które będą spełniać nasze wymagania.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-polakow-sprzatanie-biur-od-zaraz-hamburg-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 44557588862cb13e