€ 16,50 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań VIP-ów Monachium z podstawową znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 20:49

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań VIP-ów w Monachium. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca daje wsparcie w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 16,50 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na osiedlu z apartamentami klientów VIP przy sprzątaniu domów oraz mieszkań;
  • utrzymywanie porządku i czystości w sprzątanych domach i mieszkaniach (klient może bardzo często wybrać pakiet – sprzątanie raz dziennie, raz w tygodniu albo co raz na dwa tygodnie;
  • jeśli jest to sprzątanie domów po imprezach okolicznościowych, to jest to płatne dodatkowo;
  • środki oraz sprzęty do sprzątania zapewnia klient.

Wymagania:

  • uczciwość;
  • dokładne, rzetelne oraz zaangażowane podejście do wypełniania swoich obowiązków;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odznaczanie się dyskrecją;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w sprzątaniu;
  • miel widziane będą referencje oraz kwalifikacje;
  • znajomość j. niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • niewchodzenie w konflikty;
  • bez nałogów;
  • schludność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • pracę w dobrze współdziałającym zespole;
  • dużą liczbę godzin;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym sm/e/02/19 należy przesłać na adres: arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-vip-ow-munchen/

ID ogłoszenia: 6165c55e52c48600