€ 12,50 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu keczupów bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 11 czerwca 2019 23:08

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie 2019 w Dreźnie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w zakładzie produkującym keczupy, koncentraty i sosy pomidorowe;
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie pustych opakowań na taśmę produkcyjną;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność oraz pracowitość;
  • rzetelność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką próbną umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc przy sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem oraz informacją o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, a także z numerem kontaktowym należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com

z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-keczupow-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 2945cffbb5cc0b05