€ 1300 Euro netto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji części BMW Neutraubling dla grup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neutraubling
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 00:01

Firma z Neutraubling produkująca części samochodowe marki BMW poszukuje 20 osób na produkcję. Oferta pracy w Niemczech dla grup przy produkcji oraz pomocniczych pracach magazynowych.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji

Miejsce: Neutraubling

Zarobki: 1300 Euro netto

Liczba miejsc: 20

Termin: od zaraz – od 18.11.2013

Zadania:

  • Wspieranie procesów produkcji w branży automotive.
  • Wykonywanie zadań przy częściach samochodowych marki BMW
  • wsparcie działu magazynowego przy komisjonowaniu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • wymagane jest posiadanie i przyjazd do pracy samochodem- w przypadku grupy wystarczy jeden na kilka osób
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz

Oferta:

  • Bezpłatne zamieszkanie
  • Niemieckie zatrudnienie
  • wsparcie pracowników od polskojęzycznej konsultantki

Aplikacja:
Osoby zdecydowane i chętne do wyjazdu, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłaniem CV na adres:
biuro@polwork.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać : Pracownik na produkcję

Więcej informacji:0048724799864

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnicy-na-produkcje-20-miejsc-od-25112013-id198447.html

ID ogłoszenia: 2855284b5527f162

5 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy na produkcji części BMW Neutraubling dla grup”

  1. mam 39 lat podejme od zaraz prace.darek tel.798598264.

  2. Kasia Kasia na 19 listopada 2013 @ 08:02

    jesli nie posiadam jezyka, czy moglabym podjac tam prace?

  3. Paulina i Mateusz na 22 listopada 2013 @ 11:19

    Witam serdecznie poszukuje z chlopakiem pracy za granica jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Posiadamy wlasny samochod. Jezyk niemiecki znam podstawowo. prosze o kontakt 888 711 676

  4. jestem zainteresowany ofertą -posiadam doświadczenie w pracy magazynowej, proszę o kontakt 662141249

  5. Jestem zainteresowany pracą pracą w BMW na produkcji częśi samochodowych.
    Jestem dyspozycyjnym , pracowitym , pracowałem trochę na produkcji części samochodoweych Z poważaniem Marek mój tel.724289836