€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy na magazynie zbieranie zamówień Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 9 marca 2014 22:02

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na magazynie z Frankfurtu nad Menem. Ogłoszenie przy zbieraniu zamówień, pakowaniu artykułów dziecięcych.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Pracownik będzie pracował na magazynie przy zbieraniu oraz  pakowaniu, komisjonowaniu artykułów dziecięcych.
  • Do zadań pracownika należeć będzie kontrolowanie jakości produktów, etykietowanie, pakowanie, całkowite przygotowanie do wysyłki lub wydania.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– osoba zdrowa fizycznie
– posiadanie prawa jazdy i samochody będzie dodatkowym atutem
– umiejętność organizowania czasu pracy
– minimum zawodowe wykształcenie

Oferujemy:
– stałe wynagrodzenie
– ubezpieczenie
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– pomoc w pierwszych dniach
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na maila: praca@cbsbutler.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 734531cb5754afbd