€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy na budowie bez języka remonty i wykończenia Kiel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kiel
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 19:07

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Kiel przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Kiel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy remontach i wykończeniach, np. montowanie ścian działowych oraz sufitów z K-G, a także szpachlowanie i malowanie;
  • pracownik będzie również układał podłogi PVC, a także składał i montował meble kuchenne.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie oraz praktyki zawodowej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wysoka kultura osobista;
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej w PL lub DE albo chęć założenia;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, aby dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy zakładaniu konta;
  • stabilną pracę;
  • kontakt do biura rozliczeń;
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca;
  • narzędzia do pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 157 713 56 631

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-remonty-wykonczenia-kiel/

ID ogłoszenia: 256607db89d4765e