€ od 12 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na budowie bez języka glazurnik-kafelkarz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 03:22

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w Hanowerze dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego. Dobrze płatna praca w Niemczech na budowie dla glazurników-kafelkarzy.

Stanowisko: płytkarz-kafelkarz

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 12 euro brutto

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie w firmie budowlanej
  • zadaniem pracownika będzie układanie płytek na budowie

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie własnej działalności na terenie Polski lub Niemiec
  • chęć i motywacja do pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • podstawowe narzędzia niezbędne do pracy
  • preferowane osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyka w układaniu płytek

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc w założeniu własnej firmy w Niemczech
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • pracę dostępną od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

kulczyk_bau@onet.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-dam-prace-w-niemczech-dla-plytkarza-kafelkarza-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 54595aead2ad2f5