€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy Krefeld bez znajomości języka na produkcji cukierniczej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 01:25

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji cukierniczej dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Krefeld od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik na produkcji cukierniczej

Miejsce zatrudnienia: Krefeld, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia bezpośrednio

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o prawidłowy wypiek ciast oraz ciastek.
  • Inne zadania związane z przygotowaniem odpowiednich mieszkanek oraz obsługa podstawowych maszyn produkcyjnych mogą być zlecone.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej lub spożywczej
  • odpowiedzialność
  • zdolność do szybkiego wdrożenia się w obowiązki

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu – pracownik ma do dyspozycji oddzielny pokój
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa bez znajomości języka niemieckiego
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się oraz kwestiach urzędowych
  • praca w młodym i pełnym wigoru zespole

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Produkcja cukiernicza, Krefeld”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 82155af7f1bb9c3b

4 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy Krefeld bez znajomości języka na produkcji cukierniczej”

  1. Zdecydowanie podejme proponowana prace od zaraz na linii wypieku ciastek,prosze o kontakt
    +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. Jestem zainteresowany tom pracom podejme tom prace od zaraz
    Prosze o kontak
    0151 75967443

  3. witamy prosimy o kontakt tel jestesmy para spelniajaca panstwa wymogi na nr 15217590637
    piotr

  4. Witaj jeśli byłaby możliwość podjęcia pracy od zaraz byłbym bardzo chętny jestem tu w krefeld i czy mógłbym skontaktować się bezpośrednio z koordynatorem? Pracowałem osiem lat na produkcji lecz w zakładzie mięsnym. Z góry dziękuję ;