€ 1900-2700 brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy dla par na magazynie RTV bez znajomości języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 15:05

Na magazynie ze sprzętem RTV potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech również bez znajomości języka. Zatrudnienie w Ulm dla par z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto na mc w zależności od znajomości języka i doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prace pomocnicze w hurtowni RTV;
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem, układanie sprzętów na paletach, zabezpieczanie ich stretchem, a także aktualizacja danych w systemie komputerowym, dbanie o porządek oraz rozładowywanie dostaw;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pierwszą umowę na czas określony, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur na mc od pary;
  • pełny etat;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Aplikacje grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy przesłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-ulm-2020/

ID ogłoszenia: 7905e57cf14a6090