€ 10,50-14

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka Kolonia pakowanie koszy prezentowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 00:24

Dostępna od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu koszy prezentowych. Aktualna propozycja zatrudnienia w Kolonii dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Czas trwania umowy: do końca roku 2017

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 10 do 14 euro za godzinę brutto w zależności od wydajności, stawka za jeden kosz wynosi 3,50 euro

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu produktów oraz komponowaniu świątecznych koszy prezentowych zgodnie z wytycznymi
  • pracownik będzie przygotowywał zestawy na zamówienia klientów
  • do zadań będzie należało dołączanie kartek świątecznych, wizytówek, wstążek oraz innych dodatków

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania kontraktu
  • szkolenia wprowadzające
  • atrakcyjne zarobki
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszenia aplikacyjnych z CV, zdjęciem, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pakowanie koszy świątecznych, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-koszy-prezentowych-koln/

ID ogłoszenia: 9855a0cb51bb88cc