€ 1,200.00

Od zaraz praca Niemcy dla lakiernika proszkowego w Landshut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 02:01

Firma z Landshut poszukuje pracownika na stanowisko lakiernika proszkowego przy malowaniu, polerowaniu i konserwacji elementów. Praca w Niemczech dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka.

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

Lakiernik proszkowy

Twoje zadania:
• malowanie proszkowe
• malowanie przez natrysk i walcowanie powierzchni
• kontrola jakości
• polerowanie, woskowanie i konserwacja elementów
• ustawienie, kontrola, monitorowanie i konserwacja urządzeń i sprzętu

Twoje kwalifikacje:
• doświadczenie zawodowe
• dobra znajomość języka niemieckiego
• zdolność do samodzielnej pracy
• prawo jazdy kat. B

Twoje korzyści:
• oferujemy pracę pełną wyzwań w firmie stale sie rozwijającej, dobrze prosperującej na rynku
• wymiar pracy: Pełny etat

ID ogłoszenia: 67855364b90dcf63