€ 11,25 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy dla kierowcy kat. B – UBER bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 22:11

Aktualna od zaraz praca w Niemczech jako kierowca kat. B. przy przewozie osób dla Ubera. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przewóz osób przy użyciu aplikacji;
  • odbieranie zleceń za pośrednictwem aplikacji, stawianie się na miejscu, zabieranie klientów i zawożenie ich w odpowiednie miejsce zgodnie z wyznaczoną trasą.

Wymagania:

  • bez uzależnień;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • bardzo dobra orientacja w terenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka kultura osobista;
  • szybkie nawiązywanie dobrych relacji z klientami;
  • bezkonfliktowość i przyjazne nastawienie;
  • możliwość pracowania w różnych godzinach.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • samochód do celów służbowych, kartę paliwową oraz smartfon;
  • pracę od zaraz;
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia zatrudnienia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 350 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat. B – Uber, Berlin 06/2019”.

CV w języku niemieckim przyspieszy rekrutację.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-od-zaraz-uber-berlin/

ID ogłoszenia: 5485d0d1877b09d0