€ 9,50 euro za godzinę brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie lodów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 17:16

Zakład produkujący lody ze Stuttgartu posiada miejsca pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pakowacz.

Miasto: Stuttgart, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie procesów produkcyjnych;
  • wizualne sprawdzanie jakości;
  • obsługa maszyn pakujących;
  • pakowanie lodów na patyku lub w kubeczku.

Wymagania:

  • gotowość i chęć do pracy w Niemczech od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • predyspozycje do pracy powtarzalnej;
  • spostrzegawczość;
  • energiczność, zwinność.

Oferujemy:

  • bezpłatną kwaterę na czas umowy;
  • tymczasową umowę o pracę od czerwca do sierpnia;
  • ofertę również dla par i grup;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • profesjonalne przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości: „Tymczasowa praca w Niemczech pakowanie lodów 06.2016”.

  • Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-czerwca-2016-praca-niemcy-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 17574ef875499c2

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie lodów Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy .Jestesmy grupą 6os 2 kobiety 4mezczyzn