€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z butami Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 11:45

Pilnie zatrudnimy pracowników na magazyn z obuwiem w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, kontroli jakości na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie z obuwiem znanej marki.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem oraz pakowanie.
  • Pracownik odpowiada za zlecenia realizowane głównie dla sklepów firmowych.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność skupienia się na swojej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • zmotywowanie
  • przykładność
  • obowiązkowość
  • dbanie o odpowiednie zabezpieczenie opakowań oraz o efekty wizualne

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • podpisanie umowy na 3 miesiące, pracownicy najlepsi będą mogli przedłużyć umowę
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • bogaty system socjalny
  • gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:
Wiadomość kontaktową z załączeniem CV należy kierować na adres: polnische-arbeiter@clerk.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: „Praca na magazynie z obuwiem, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-berlin/

ID ogłoszenia: 5345596598b229c0

3 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z butami Berlin”

  1. damian213 na 3 lipca 2015 @ 16:31

    Witam. Trzy pracowite osoby. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy u Państwa w Firmie. Jesteśmy dyspozycyjni i sprawni fizycznie. Posiadamy zdolności manualne, jesteśmy bardzo pracowici i punktualni. Szybko się uczymy. Umiejętnie pracujemy w zespole. Bardzo prosimy o kontakt. Pozdrawiamy. Numer do kontaktu: 782 392 682.
    e-mail: damianjoe90@onet.eu

  2. Witam serdecznie.Jestesmy zainteresowani praca od zaras mozemy podiac prace 3 osoby NK.0048508442646 .Pozdrawiam

  3. Dzień dobry jesteśmy z kuzynką zainteresowane tą pracą proszę o kontakt telefoniczny
    882408804