€ 13-16 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie kliniki Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 15 września 2017 00:30

Zatrudnienie przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej ze Stuttgartu. Od zaraz  fizyczna praca w Niemczech 2017 dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka na okres minimum 3 miesięcy.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 do 16 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu i porządkowaniu wszystkich pomieszczeń znajdujących się w klinice
  • zadaniem pracownika będzie wynoszenie śmieci, segregacja odpadów medycznych oraz dezynfekowanie powierzchni

Wymagania:

  • zaangażowanie i sumienność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • szybkie uczenie się
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • strój roboczy
  • pomoc w znalezieniu lokum
  • szkolenia dla pracowników
  • perspektywę stałej pracy dla najlepszych
  • zatrudnienie na okres próbny
  • legalną niemiecką umowę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „Sprzątanie kliniki Stuttgart 08/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-medycyny-estetycznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 31159ba822f299cb