€ 12-14 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie docieplenia w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 23:50

Dobrze płatna oferta zatrudnienia dla pracowników budowlanych w Hamburgu. Praca w Niemczech na budowie możliwa od zaraz dla Polaków przy dociepleniach budynków z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, możliwe są inne miejsca zatrudnienia, np: Lubeck, Hannover, Berlin, Drezno, Osnabrück, Flensburg, Kiel

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12-14 euro za godzinę brutto plus dieta ok. 20-24 euro za dzień pracy

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest montaż dociepleń na budynkach
  • do obowiązków osoby zatrudnionej należy przygotowywanie narzędzi, materiałów oraz podłoża
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane własne auto
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy na niemieckich warunkach
  • miejsce do zamieszkania
  • wysokie wynagrodzenie
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz opłacanie składek
  • płatny urlop
  • wypłaty co tydzień na konto
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pomoc medyczną
  • szansę stałego zatrudnienia
  • brak opłat za rekrutację

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
silverhand.3199925@es-candidate.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-dociepleniach-w-budownictwie-hamburg/

ID ogłoszenia: 1225820d610ebeb2