€ 1600-2000 euro/m-c netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie jako malarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 17 grudnia 2017 00:57

Dobrze płatna praca w Niemczech na stanowisku malarza dla osób z podstawową znajomością języka. Od zaraz możliwe zatrudnienie na budowie ze Stuttgartu przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 1600 do 2000 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca na budowie będzie polegała na malowaniu, tapetowaniu oraz lakierowaniu powierzchni
  • do zadań będzie należał również montaż dociepleń

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • brak spóźnień
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dodatkowym atutem będzie własny samochód
  • pracowitość i zaangażowanie
  • posiadanie co najmniej 2 lat doświadczenia w podobnej pracy
  • dokładne wykonywanie obowiązków
  • staranność i precyzja

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • możliwość skorzystania ze szkoleń na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdów do pracy
  • szansę na dłuższą współpracę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla malarza na budowie Stuttgart 2018

ID ogłoszenia: 4265a34526331991