€ 1680-1840 euro/m-c brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie AGD Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 5 maja 2017 01:46

Chętnie zatrudnimy od zaraz w Stuttgarcie Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie AGD z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 1680 euro brutto miesięcznie dla osób bez znajomości języka oraz 1840 dla pracowników mówiących po niemiecku

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie ze sprzętem AGD – odkurzaczami, czajnikami, mikserami, itd
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień na palety oraz przygotowywanie towarów do wysyłania dla klientów detalicznych
  • czynności będą wykonywane z użyciem wózka elektrycznego

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • nastawienie na cel
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • niedrogi kurs języka niemieckiego
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z numerem referencyjnym: „Magazyn z AGD, Niemcy praca dla par 05/2017, Stuttgart” na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-agd-dla-par-stuttgart/

ID ogłoszenia: 900590b8d0b22861