€ 1680 euro/m-c brutto

Od zaraz fizycznea praca w Niemczech bez języka Bremen na magazynie zoologiczny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 23 marca 2017 01:30

Opcja fizycznej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem na miejscu dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie na magazynie hurtowni zoologicznej z Bremen dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1680 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z artykułami przeznaczonymi dla zwierząt
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień na karmy, posłania, ubranka, klatki, terraria, następnie skanowanie produktów, pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za załadunek i rozładunek towarów, prace biurowe oraz porządkowe

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolność efektywnej pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach, z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • możliwość odpłatnego zamieszkania w wynajętych kwaterach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „magazyn-zoologiczny/03-04/17”

W wiadomości należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-zoologicznym-bremen/

ID ogłoszenia: 85758d2e463c1d11