€ do ustalenia

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szaparagów Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 26 marca 2015 00:04

Pilnie poszukujemy pracowników do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów w gospodarstwie. Ogłoszenie z Magdeburga od kwietnia 2015.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: praca od kwietnia 2015

Miasto: Magdeburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów na polu.
  • Pracownik podważa warzywa i wyciąga je za pomocą odpowiedniego narzędzia. Wgłębienia w ziemi po szparagach należy przyklepać za pomocą packi.
  • Obowiązkiem jest selekcja szparagów i pakowanie.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdrowy kręgosłup, brak problemów ze stawami
  • szybkość, sprawność
  • samozaparcie i wytrzymałość fizyczna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy i rozłożenie sił
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • narzędzia
  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • płatne w wysokości 2,5 euro dziennie zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem w nagłówku następującej treści: ZS1/04/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-od-zaraz-magdeburg/

ID ogłoszenia: 9255512aee759aab

7 komentarzy na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szaparagów Magdeburg”

  1. ROBERT SZYMANSKI na 28 marca 2015 @ 16:30

    jestem zainteresowany prosze o kontakt 604697138

  2. Łukasz Wrona na 29 marca 2015 @ 10:14

    Witam jestem zainteresowany mam 33 lata i jestem pracowity i sumienny mój numer 882350557 pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt +68 531 440 075
    lub artur.es@onet.eu

  4. +48 531 440 075

  5. Skończyłem poprzedni kontrakt w pl.
    Szukam nowych wyzwań, chętnie za granicą.
    Jestem dyspozycyjny „od zaraz”.
    Chętnie praca na akord.

    Język niemiecki – podstawy
    Bez nałogów
    Mam 48 lat,

  6. witam jestem zainteresowany mam doswiadczenie w zbiorach szparagów prosze kontakt mój numer 01775380403 mieszkam w fuchtorf sassenberg moge byc od zaraz

  7. pracowałem kilka ostatnich lat w innym gospodarstwie w Niemczech przy szparagach i truskawkach,prosze o kontakt +48519811591