€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy kwiatach ogrodnictwo 2020 Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Opublikowany: 7 marca 2020 03:37

Pracodawca ze Straelen szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach 2020. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Straelen.

Wynagrodzenie: 4500 – 9000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac ogrodniczych przy kwiatach, np. przy pelargoniach, storczykach, wrzosach, chryzantemach itp.;
  • obowiązkiem będzie praca przy cebulkach, a także przy przesadzaniu, przygotowywaniu kompozycji kwiatowych, sortowaniu oraz pakowaniu;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • system jednozmianowy;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych plus darmowe dojazdy do pracy.

Aplikacja:

Oferta nie jest dla par.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-straelen-2020/

ID ogłoszenia: 8465e625ee387015