€ 9,19 brutto/h

Od zaraz oferta sezonowa praca Niemczy bez języka przy zbiorach truskawek 2019 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Moanchium
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 22:19

Pracodawca z Monachium szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbiorach truskawek stołowych w szklarni;
  • wykonywanie innych prac rolniczych;
  • praca głównie w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dostępność na cały czas trwania kontraktu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • około 55 godzin pracy w tygodniu;
  • 6 dni pracujących w tygodniu;
  • możliwość pobierania zaliczek 100 Eur na tydzień;
  • zakwaterowanie w cenie 3 Eur dziennie;
  • wynagrodzenie raz w miesiącu n akonto lub w gotówce.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: niemcy@bispol.com z podaniem tytułu: ZBIÓR TRUSKAWEK STOŁOWYCH.

Można też zgłaszać się pod numerem telefonu: 134463295 albo 782 745 508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2019-monachium/

ID ogłoszenia: 8485d0d0154df95d