€ 15,00 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań z podstawowym językiem niemieckim Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 15:09

Przy sprzątaniu mieszkań poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii dla sprzątaczek z podstawowym językiem niemieckim. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu domów i mieszkań;
  • zadaniem będzie dbanie o porządek, czyli ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie łazienek, luster, ścielenie łóżek oraz zmienienie pościeli itp.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • rzetelność;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dokładność;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin;
  • dla chętnych pracę w weekendy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przyjazny i pomocny zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • chemię gospodarczą, środki do pracy oraz niezbędne sprzęty;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy przesłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-sprzataczki-przy-sprzataniu-mieszkan-kolonia/

ID ogłoszenia: 9165e57c5803af4e