€ 14 - 16 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2019 22:43

Atrakcyjna praca w Niemczech dla sprzątaczek przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w Stuttgarcie z podstawową znajomością języka i bez doświadczenia. Pracodawca zapewnia wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 14 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • przeważnie są to stałe zlecenia sprzątania, ale również mogą to być jednorazowe zlecenia;
  • zadaniem jest mycie okien, prasowanie czy sprzątanie po imprezach, wyrzucanie odpadów, zmiana ręczników, włączanie prania, mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób z samochodem i prawem jazdy kat. B;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • dokładne powierzonych zadań;
  • sumienność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pełen etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-niemcy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-stuttgart/

ID ogłoszenia: 105cb09dd9bf373