€ 14,50 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 00:26

Zatrudnimy od zaraz przy sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych na terenie Kolonii. Propozycja pracy w Niemczech dla 3 kandydatów z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 14,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na samodzielnym sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych na zlecenie klientów
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku i czystości poprzez odkurzanie, pranie, mycie podłóg, wycieranie kurzu, ścielenie łóżek, itp.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • pełna samodzielność
  • dobra prezencja
  • otwartość i elastyczność
  • gotowość do podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
  • dobre nastawienie i chęć do pracy
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie na miejscu w cenie 150 euro za miejsce w pokoju lub 250 od pary
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie na cały etat
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość wyjazdu do Polski co 3 miesiące

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Sprzątanie mieszkań i domów, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 3445a5e2e246ab9f