€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu dla pokojówki Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 14:10

Pensjonat mieszczący się we Freiburgu nad jeziorem bodeńskim zatrudni pokojówkę do sprzątania w pokojach i pomocy kelnerskiej. Niemcy praca do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pokojówka

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Freiburg

Płaca: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w pensjonacie znajdującym się nad jeziorem bodeńskim.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za gruntowane sprzątanie w pokojach gościnnych zgodnie ze standardami hotelowymi.
  • Do zadań należeć będzie również pomoc w utrzymywaniu porządku na kuchni, zmywanie naczyń, obsługa gości oraz serwowanie dań.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia tej pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku zdobytym w hotelu 4 gwiazdowym
  • obowiązkowość
  • dokładność
  • solidność
  • dynamiczne tempo pracy, miła osobowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • zapewnione darmowe zamieszkanie oddalone 2 km od pensjonatu
  • w czasie pracy zapewnione jest wyżywienie
  • praca 5 do 6 dni w tygodniu
  • zmiany po 9 godzin dziennie – wliczona jest 1 godzina przerwy
  • zapewniona jest praca na niemieckich warunkach
  • świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie

Aplikacja:

  • Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja.workon@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235e4m/

ID ogłoszenia: 923548591dfd0f82