€ 15 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 8 października 2019 18:51

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla sprzątaczy bądź sprzątaczek także bez doświadczenia. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pełny etat w godzinach od 10 do 18 (poniedziałek – piątek);
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o czystość w biurowcu, np. sprzątanie toalet, gabinetów, sal konferencyjnych oraz kuchni;
  • zbieranie brudnych naczyń, odkurzanie podłóg, wyrzucania śmieci, ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • rzetelność;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców;
  • prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu;
  • zdyscyplinowanie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania, a przez pierwszy miesiąc możliwość skorzystania z darmowej kwatery;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • wsparcie przy relokacji.

Aplikacja:

CV w języku polskim lub niemieckim należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/10/2019

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 1065d9cca33c9813