1600 netto mc €

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu leków bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Lista: 26 października 2019 00:49

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy aktualna od zaraz. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu leków 2019.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1600 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca manualna przy taśmie;
  • zadaniem będzie składanie pudełek, umieszczanie w nich blistrów wraz z ulotką w języku niemieckim;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, etykietowanie oraz wkładanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym 1,5 km od fabryki;
  • pracę na 6 mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2019, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-lekow-od-zaraz-lipsk/

ID Ogłoszenia: 985db31e38adebb

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.