€ 2000 euro netto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy dociepleniach Magdbeurg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Okolice Magdbeurga
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:49

Firma z branży budowlanej poszukuje pracownika fizycznego na stanowisko dociepleniowiec. Praca w Niemczech od zaraz przy dociepleniach dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego

Stanowisko: Dociepleniowiec

Miejsce: Magdbeurg

Wynagrodzenie: 2000 euro netto

Zadania:

  • Praca będzie polegała na wykonywaniu poleceń dotyczących docieplania budynków, oraz wszelkich prac dodatkowych wiążących się z tym.

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość dobra- umożliwiająca swobodną rozmowę- warunek sprawdzamy
  • 3 letnie doświadczenie w pracy przy dociepleniach
  • posiadanie aktualnych pozwoleń
  • posiadanie własnych narzędzi
  • własne auto- będzie ono potrzebne między innymi do przewozu narzędzi
  • swobodne czytanie rysunków technicznych/planów budowlanych
  • mile widziane będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego

Oferta:

  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości 11,5 euro brutto dodatkowo płatna dieta 20 euro netto za każdy dzień pracujący
  • pracę z 2 tygodniowym okresem próbnym
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie z dostępem do kuchni
  • umowę z Niemieckim pracodawcą na dłuższy okres czasu
  • Niemieckie zatrudnienie

Aplikacja:

  • Prosimy przesłć mail z CV oraz dopiskiem Niemcy-Regips, z aktualnym zdjęciem i świadectwami pracy na adres: topjob@onet.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 857522ca10f71bdb