€ 2100-2200 euro brutto miesięcznie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przewóz osób kierowca kat.B Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 00:39

Poszukujemy chętnego kierowcy kat.B do przewozu klientów premium limuzynami na terenie Monachium. Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dostępne od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: około 2100-2200 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • głównym obowiązkiem pracownika będzie transportowanie klientów VIP eleganckimi limuzynami, zarówno na trasach długich jak i krótkich
  • do obowiązków będzie należało dbanie o służbową limuzynę, polegające na tankowaniu auta, regularnym serwisowaniu oraz oddawaniu do myjni
  • osoba zatrudniona będzie także uzupełniała zapasy przekąsek i napojów dla klientów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.b
  • dobre maniery i schludny wygląd
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • profesjonalne podejście do zadań
  • zdyscyplinowanie
  • dyskrecja i powściągliwość
  • elegancki ubiór
  • pożądane są osoby w wieku 23-38 lat
  • terminowość

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu lokum
  • pracę na niemieckich zasadach
  • elastyczność w kwestii godzin pracy
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • samodzielność
  • atrakcyjne zarobki z perspektywą podwyżki
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-przewoz-klientow-premium-monachium/

ID ogłoszenia: 249585c6962db85c