€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech pomocnika na budowie bez języka Steinheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Steinheim
  • Opublikowany: 18 marca 2021 19:43

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka na budowie. Zatrudnienie w Steinheim jako pomocnik budowlany przy wykończeniach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomocnik budowlany.

Lokalizacja: Steinheim.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na stanowisku pomocnika, a przeważnie będzie to rozbiórka ścian oraz cokołów betonowych;
  • pracownik będzie przygotowywał podłoża oraz malował ściany;
  • montowanie suchej zabudowy – sufitów podwieszanych i ścianek działowych.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego;
  • dokładne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę wraz z ubezpieczeniem;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy na budowie, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 735 933 896

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocnika-na-budowie-od-zaraz-steinheim/

ID ogłoszenia: 7060534f5bcfe4d