€ 1950-2650 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 20:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie na produkcji kosmetyków dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto na mc – stawka będzie ustalana indywidualnie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji ekologicznych kosmetyków;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile  widziana znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zdyscyplinowanie i samodzielność.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 tygodnie z możliwością przejścia na stałą umowę dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie dla par w cenie 450 Eur na mc za pokój albo 250 Eur na mc za pokój jednoosobowy, a za miejsce w pokoju wieloosobowym – 150 Eur.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/12/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 6055dee89bd4e83b