€ 1850 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 17 grudnia 2017 01:18

Zatrudnimy od zaraz w zakładzie produkcyjnym z Ulm kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Aktualna opcja pracy w Niemczech na produkcji kanapek oraz wrapów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1850 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu wrapów i kanapek
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in. przygotowywanie składników, pakowanie gotowych wyrobów oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • ważna książeczka sanepidu
  • dobre nastawienie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • pracę w oparciu o legalną umowę na warunkach holenderskich
  • szkolenia BHP dla pracowników
  • zatrudnienie na pół roku

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja kanapek i wrapów, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, ważne jest podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-ulm/

ID ogłoszenia: 4135a344d1e2369d