€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 00:52

Firma budowlana z Düsseldorfu pilnie poszukuje pracowników jako monterów płyt kartonowo-gipsowych. Oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy regipsach.

Start: pilnie

Stanowisko: Monter płyt kartonowo-gipsowych

Miasto: Düsseldorf

Zarobki: od metra kwadratowego

Obowiązki:

  • Prace budowlane związane z montażem płyt kartonowo gipsowych. Pracownik będzie miał za zadanie montować stelaże, sufity podwieszane, stawiać ścianki działowe.

Wymagania:

  • pełna mobilność – możliwość zabrania własnego samochodu
  • działalność gospodarcza – gewerbe lub polska działalność gospodarcza
  • fachowość
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • wynagrodzenie za wykonaną pracę – rozliczenie za metry kwadratowe
  • nawiązanie współpracy od zaraz
  • samodzielne stanowisko
  • zapewniam płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • 00491634482519

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-240913/

ID ogłoszenia: 42557d9bfdbe299