do ustalenia €

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie jako pomocnik bez języka Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Lista: 21 października 2017 23:37

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz na budowie z Wiesbaden z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Wiesbaden, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy murowaniu i zbrojeniu
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy doprowadzeniu do stanu surowego otwartego budynku

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy pracach budowlanych
  • chęć do nabywania nowych umiejętności
  • znajomość obsługi elektronarzędzi (piła tarczowa do drewna, wiertarka, szlifierka)
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • sumienność i pracowitość
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o legalną umowę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne zarobki w euro
  • darmowe zakwaterowanie niedaleko pracy
  • dodatki urlopowe
  • bezpłatny transport do pracy i z powrotem
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID Ogłoszenia: 82759eba38e38222