€ 2100 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2017 dla kierowcy kat.B dostawca zakupów Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 10 września 2017 23:19

Atrakcyjna opcja pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka. Możliwość zatrudnienia 2017 od zaraz w Dortmundzie przy rozwożeniu zakupów do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Dortmund

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2100 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu sprzedającego artykuły przez internet
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zakupów do domów klientów zgodnie z grafikiem

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • status osoby niekaranej
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii miasta
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pomysłowość i zaradność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracę po 8 godzin dziennie 7-15 lub 13-21
  • służbowe auto oraz telefon
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz otrzymania awansu
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Dostawca zakupów, Dortmund – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-dostawca-zakupow-kierowcy-kat-b-dortmund/

ID ogłoszenia: 52559b44fdfe36fb