€ 1700 euro miesięcznie brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja opakowań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 6 października 2016 20:53

Poszukiwane osoby do zatrudnienia w fabryce z Düsseldorfu przy kontroli jakości. Praca w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych od zaraz bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca polega na kontroli jakości wydruków i opakowań, biorąc pod uwagę estetykę oraz technikę wykonania
  • pracownik tnie kartony, skleja je i składa, a także nanosi poprawki

Wymagania:

  • dobra organizacja
  • motywacja i zaangażowanie
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • pomysłowość
  • dbałość o sprzęt i materiały

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • mieszkanie płatne w cenie 200 euro miesięcznie
  • pracę od zaraz na zasadach obowiązujących w Niemczech
  • możliwość przejścia na stałą umowę o pracę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość wraz z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Praca Niemcy przy produkcji opakowań kartonowych, Düsseldorf”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 11057f4d189ee4f0