€ 9,50 euro za godzinę brutto + dieta

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolsburg
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2016 19:15

Fabryka przekąsek słonych z Wolfsburga poszukuje pracowników na produkcję do pakowania produktów. Niemcy praca od zaraz, bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg.

Zarobki: 9,50 euro brutto/h plus 20 euro diety dziennie.

Zakres obowiązków:

  • jest to praca na produkcji przekąsek takich jak chipsy, paluszki, krakersy itp;
  • zdejmowanie gotowych opakowań z taśmy i wkładanie ich do kartonów;
  • paletowanie kartonów oraz foliowanie palet.

Wymagania na stanowisku:

  • umiejętność pracy grupowej;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziane będą aktualne badania sanepidu (książeczka);
  • doświadczenie na produkcji żywności będzie zaletą, ale nie jest wymagane;
  • odpowiedzialność, uczciwość;
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany;
  • zatrudnienie od zaraz.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie z własnym pokojem, wspólną kuchnią i łazienką w cenie 100 euro miesięcznie;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • pracę w dobrych i przyjaznych warunkach.

Dla kandydatów:
Zgłoszenia do pracy (najlepiej w języku niemieckim) w formie CV ze zdjęciem prosimy wysyłać pod adres e-mail:

dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 5205720f44e6ec78

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek Wolfsburg”

  1. Agnieszka Korzeniewska na 28 kwietnia 2016 @ 22:44

    Witam.Jestem zainteresowana ofertą pracy.Pracowałam do niedawna w fabryce kurczaków przy taśmie.Mój telefon +310616997533 lub +48725468631