14 euro/h brutto €

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech sprzątanie apartamentów 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Lista: 12 maja 2017 23:06

Szukamy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu rezydencji. Od zaraz zatrudnienie 2017 w Stuttgarcie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu apartamentów i rezydencji klientów pojedynczo lub w zespołach
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń zgodnie z życzeniami zleceniodawców

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będą referencje od poprzednich pracodawców
  • pełna dyskrecja
  • status osoby niekaranej
  • wysoka kultura osobista i schludność
  • dokładność i precyzja
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • ważne prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia pojazdów

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • szkolenia
  • służbowy samochód do dyspozycji
  • strój służbowy oraz narzędzia i środki do sprzątania
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania i w sprawach formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Sprzątanie apartamentów i rezydencji, Stuttgart”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-apartamentow-od-zaraz-stuttgart/

ID Ogłoszenia: 775915fe7084219

521 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj