€ 14-21 euro/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 8 marca 2017 01:21

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie przy sprzątaniu biur z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 14 euro brutto za godzinę dla osób zatrudnionych na umowie oraz 21 dla pracowników z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na samodzielnym lub zespołowym sprzątaniu lokali
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń
  • obowiązki będą wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach 16-24

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaangażowanie i sumienność
  • mile widziane posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie możliwość przyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc polskiego konsultanta
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę na czas próbny z możliwością stałej współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, zdjęciem, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu biur, Düsseldorf”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-dusseldorf-podstawowy-jezyk/

ID ogłoszenia: 4258bf3d93ba44f