€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech Kolonia przy sprzątaniu biur

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 1 września 2015 02:32

Poszukujemy pracowników fizycznych do sprzątania biura w godzinach popołudniowych. Niemcy praca w Kolonii od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz biura

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wykonywana będzie w godzinach popołudniowych. Obowiązkiem pracownika będzie porządkowanie biura. Zadania polegać będą między innymi na odkurzaniu, wycieraniu kurzy, wynoszeniu odpadów, sprzątaniu toalet, łazienek oraz sal konferencyjnych.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka odpowiedzialność oraz samodzielność
  • doświadczenie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności – prawie cały budynek jest monitorowany, ewentualne próby kradzieży, itp będą przekazywane do odpowiednich służb
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • skrupulatne szkolenie pracownicze
  • pomoc w pierwszych dniach
  • pracę po 6 godzin przez 5 dni w tygodniu
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc we wszelkich formalnościach
  • dla osób zainteresowanych możliwość podjęcia dodatkowym zleceń w dzień

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich spełniających powyższe warunki o kontakt mailowy.

Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „Sprzątanie biur, Kolonia. Imię, nazwisko” należy przesłać na adres: einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-sprzatanie-biur-oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 56855e4981262d60

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech Kolonia przy sprzątaniu biur”

  1. Witam jestem zaiteresowana praca przy sprzataiu biur moj nr telefonu to +48 503-656-367 Pozdrawiam