€ 1800-2300 euro za godzinę brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Düsseldorf magazyn z artykułami sportowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2017 01:46

Opcja zatrudnienia w hurtowni z artykułami sportowymi dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Niemczech od zaraz na magazynie z Düsseldorf przy realizacji zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 1800 d 2300 euro za miesiąc brutto w zależności od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni z obuwiem, odzieżą, odżywkami oraz sprzętem sportowym
  • głównym zadaniem pracownika będzie realizacja zamówień – pakowanie artykułów, naklejanie etykiet oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację bazy danych

Wymagania:

  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • znajomość podstaw obsługi pakietu MS Exel
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • dobra kondycja
  • pełna samodzielność
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • dopłaty do wyżywienia
  • atrakcyjne zarobki
  • płatne miejsce do zamieszkania za 250 euro miesięcznie
  • szansę zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • atrakcyjne rabaty na akcesoria

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV, opis własnej osoby oraz dane kontaktowe na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Magazyn obuwniczy, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-art-sportowych-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 71159a4bd75738d7