€ 7,50 euro za godzinę do ręki

Od zaraz Niemcy praca w restauracji z podstawowym językiem Lubeka pomoc kuchenna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 20:51

Oferujemy zatrudnienie od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji z Lubeki. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka dla osób dokładnych i rzetelnych, na atrakcyjnych warunkach.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Miejsce zatrudnienia: Lubeka.

Stawka godzinowa: 7,50 euro za godzinę netto.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne przygotowanie prostych potraw;
  • przygotowanie składników – mycie, obieranie, krojenie itp.;
  • mycie naczyń, garnków, sprzętów;
  • pilnowanie porządku na kuchni;
  • szef kuchni może również zlecać inne zadania.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły;
  • pracowitość oraz rzetelność;
  • motywacja;
  • umiejętność działania w grupie;
  • aktualne badania sanepidu.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • nawet 200 godzin miesięcznie do wypracowania;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy;
  • darmowe miejsce zamieszkania;
  • wyżywienie w pracy;
  • pracę od zaraz do 30 października.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

rekrutacja@perfectjob.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Pomoc kuchenna, Niemcy, Lubeka.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-w-restauracji-lubeka-dla-pomocy-kuchennej/

ID ogłoszenia: 3357bcae8c1f195