€ 1350 netto na mc

Od zaraz Niemcy praca w restauracji dla pomocy kuchennej bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2019 22:20

Dla pracodawcy z Berlina poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1350 Eur netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • obsługa urządzeń kuchennych;
  • przygotowywanie składników;
  • praca przy zmywaku;
  • samodzielne przygotowanie prostych dań – sosów i zup.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na rok;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • elastyczność godzinowa;
  • wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • bezpłatne wyżywienie – 3 posiłki w ciągu dnia + woda, kawa i herbata, ale tylko dla osób, które będą wypracowywały godziny;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • niemiecką umowę na rok;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłata zawsze na czas n akonto pracownika;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. nu/a9/wrzesień/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1245d6957e779dd1